Modele anatomiczne

Założenie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z typami anatomicznymi także modny model kota.

Wiem, iż w internecie istnieje coraz wiele biznesów internetowych jednak interesuje mnie dość specyficzna dziedzina jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, jednak jest odpowiednio trudna nisza na współczesnym rynku. Wiem, iż takie model np. model serca stosowany jest poprzez uczniów medycyny czy w szkołach. Jakby to wszystko przekalkulować stanowi to całkiem duża grupa odbiorców. Tak się zastanawiam albo i którą firmę do tego zaangażować. Przeszukałem w internecie i jest ich bardzo dużo, ale skupiłem się na ich przygotowaniu portali internetowych oraz muszę stwierdzić iż jedna bardzo mi się upodobała. Na samym początku wykonali projekt sklepu, który był doskonałe zdjęcia jak np.

Nie był to design w którym się coś ruszało, ale forma i zamysł był właściwie super. Zmieniłem niewiele kolorystykę, aby nie była aż tak skojarzona z sferą medyczną z niebieskiej na fiolet i wydaje mi się, że prezentuje się ładnie. Rzuca się szybciej w oko. symulator konia, czy model płuc prawie nie ma rywali, ale niestety mój sklep na czołowej stronie nie ukazała się w Googlach co stanowiło dość ważnym problemem. Zwróciłem się do spółki, aby frazy takie jak:

  • model stawu
  • model szczęki człowieka
  • model głowy
  • stoły rehabilitacyjne

pojawiały się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Ujawniło się, iż nie jest to popularne i potrzebuje nie dość, ze wielkich wydatków finansowych to również i pracy ze strony firmy.

Zaoferowano mi dwa wyjścia. Albo płacę za klikniecie w model stawu także wtedy pokazuję się od razu na pierwszej stronie jak reklama Google lub mogą mój sklep internetowy reklamować na frazy np. model głowy. Tak formalnie nie znałem na co się ustalić co było dla mnie dość problematyczne. Po przeliczeniu opłat bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie internetowym nie mamy 2 fraz jest ich kilkanaście i płacenie za klikniecie to około 20 tys złotych miesięcznie co jest średnio korzystne. Dlatego zdecydował wybrać pozycjonowanie sklepu komputerowego. Firma uprzedziła mnie, iż będzie toż trwało ale wyniki na pewne frazy ja np.:

  • model mięśni nogi
  • model nerki

były zauważalne teraz po jakiś 1,5 miesiąca. Nie są toż prawdopodobnie frazy aż tak trudne, jednak konkurencja istnieje i bez reklamy pewnie nigdy nie byłby na czołowej stronie w Googlach. Tak sobie pomyślałam, iż warto jest również ulokować w artykuły reklamowe i super firmowe pudełka z moim logo, w których będę sprowadzał towar. Jakby nie mówiąc jest toż promocja marki i super gdy na drugie zakupy dostajemy jakiś rabat. Organizuje to ewentualnego użytkownika do zatrzymania i zarobienia zakupów. Które wyniki sprzedażowe gdyż to podobno najciekawsza praca. Powiem właśnie mój interes funkcjonuje natomiast cały czas się rozwija jest to coraz korzystniej. Widzę, iż największy ruch jest na frazy niezwykle popularne oraz to również niejednokrotnie jest finansowane. Nie chodzi tu o pozycję biznesu w Googlach po prostu materiały potrzebne wszystkim są nabywane zacznie częściej. Jestem zadowolony z realizacji, wyselekcjonowania korporacji i sukcesów sprzedażowych. Jednak zazwyczaj może być korzystniej. Teraz rozważam wkroczenie na Fb jednak jest zatem raczej niszowy artykuł i nie wiem jakie będą rezultaty z tego gatunku kampanii. Sprawdzę i| na opowiem. Myślałem również o ograniczeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki aktualnie bardzo przydatne jak rękawiczki jednorazowe itp. Aczkolwiek w internecie jest| ich niezwykle wiele i nie wiem czy uda mi się je sprzedać z zyskiem. Maseczki, które zalały Biedronki także są dość popularne. Co sądzicie czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za wielka, a również mężczyzn będzie odpowiednio mało aby umieć to sensownie sprzedać. Mam nadzieje, że wykorzystał problem i przypadł on wam do poziomu. Handel internetowy nie jest jednoznaczny w prowadzeniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale badam i obserwuję że zapotrzebowanie robi się dość duży. Może warto też pomyśleć o zatrudnieniu pracownika i uzupełnienie asortymentu. No to zobaczymy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie fraza model mięśni nogi.