Dom

Świetny serial w obecnym świecie.

Jestem ciekawa jaki był wasz najukochańsza horror. Bo ja mam niemało i na pewno, któryś oglądaliście w telewizji. Na samym początku chciałam wymienić ich selekcję to dla was dość ważne. Lecz po ustaleniu w necie ujawniło się, że jest ich dużo więcej niż myślałam dlatego wypunktuję szczególnie znane kategorie.:

  • komedia
  • dramat
  • fabularny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie ogólne wersje i myślę, że na start wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to gatunek czy komedia czy fabularny i taka jest prawda. Powracając do naszego zagadnienia jaki film najfajniej wam przypadło do gustu. Jeżeli chodzi naszej produkcji to na pewno warto jest tutaj wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa słynne i na pewno przez z wielu Was widziane nie dwa a parę razy filmy. Ostatnio dokręcili kolejną już nową część Kogla Moga i napiszę Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Widziałam wiele kiepskich seriali, które były dorabiane po latach, ale ten to przeszedł sam siebie tragedia i to niewiele powiedziane. Nic nie mia wspólnego z hitem jaki pamiętam.. Mam odwagę, aby nikt nie natrafił na projekt i nie dokręcił nowych odcinków Alternatywy 4 bo to może być wówczas tragedia. No ale cóż kino i reżyserzy nie posiadają już planów na hity i próbują wspierać się starymi komediami, które kiedyś były popularne, tylko czy warto. Według mnie nie. Ponadczasowe ekranizacje do których chcę wracać to przede wszystkim Transformers i to chyba do wszystkich działów można go oglądać samemu ale jednocześnie z maluchem, bo naprawdę warto. Wiele zabawy, ale i odrobina miłości i humoru co dzisiaj nie często się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Kluczowy to Roszpunka ten rumak, który goni naszego podstawowego bohatera po prostu jest świetny. Wątek przygód i lampionów również, ale koń bije wszystkich na głowę. Węszy jak piesek co jest niewątpliwie zabawne. Widziałam też inne komedie jednak ta niesamowicie mi się podoba. Dodatkowa i to prawdopodobnie najkorzystniej atrakcyjna historia to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najbardziej podobał się Olaf, który był po prostu ekstra. Myślę, że jeżeli nie Olaf na pewno ta historia by taka ekstra nie była. Natomiast to chyba jeden spośród najlepszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla poszczególnych warto się czasem roztopić”

Film, a właściwie bajka świetna z niezwykłym morałem. Ja bardzo uwielbiała ją oglądać z moim dzieckiem i te muzyka po prostu najlepszy hit jaki niedawno był. Nie potrafię tego napisać o kolejnej części. Zbyt długo na nią oczekiwali i zapewne to już nie to. Nie za specjalnie mi się podobała. Pewni wy pamiętacie również swoje ukochane jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który planował znaleźć te niebieskie małe stworki. Ta historia chyba nam wszystkim zapadła w serach oraz także Klakier, który ciągle je łapał. Było niezmiernie wiele śmiechu. Tymczasem te opowieści niestety nie mają istotniejszego morału i już nie są tak niesamowite jak kiedyś. Może być to wywołane tym, ze nasze dzieci posiadają Netflixa na którym jest po prostu ich setki.

Mu mieliśmy jedną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi bardzo z takich typowych romansów podobał się Dirty Dancing cudowna historia przygód i tańca. Bogata osoba z odpowiedniego domu poznaje chłopaka, który jasne ma coś w sobie,i zakochuje się. Rodzic jest przeciwny temu kontaktowi. Jednak kiedy ostatniego dnia spośród nim tańczy wszystko się zmienia. Piękny romantyczny film, lecz wiem ze nie każdemu będzie się on podobał. Nie wszyscy preferują słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co z horrorów o matko dla mnie najgroźniejsza jest Laleczka Chucky nie rozumiem czemu ale ta lalka jest po prostu dla mnie okropna. Mam już swoje lata, jednak kiedy widzę inną serię zawsze dostrzegam i zwykle się boję. Może mam taki obraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która porusza się i eliminuje, zaś ten jej śmiech coś strasznego przynajmniej dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca ponieważ była dla mnie nuda i zapewne już dojrzałam, ze horrory tego gatunku są po prostu zwykłe także nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było prosto gdyż nie był ich zbyt wiele. Jeden serial dziennie i tył. Był mój ulubiony Beverly Hills, 90210 – każdy zapewne z nas oczywiście dziewczyny podkochiwał się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy spośród nas wzdychał. Plakaty, które wieszało się na ścianach. Jak był puszczany film nikogo nie było na dworze tylko mężczyźni zostawali. Pytając nawet mojego ślubnego to on za bardzo nie szanowałem tego serialu, moje zdziwienie było straszne. Innym takim kultowym tasiemcem była Dynastia o mieszkaniu w przepychach oraz atrakcyjnych paniach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę idealnie było zauważyć jak ludzie w Stanach Zjednoczonych żyją. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były chyba 2 sezony tego serialu natomiast to już chyba nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak wrażania samochody oraz dobre budynki jak kiedyś Teraz moim kochanym serialem ale jest ich wiele to np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo popularny. Coraz częściej możemy trafić na oryginalne bajki i każdy na zapewne znajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak wiele,że bardzo trudno opisać, który nam się najbardziej przypadł do gustu ponieważ każdy posiadał co innowacyjnego w sobie. Dlatego proponuję do przeglądania i określania co Wam najbardziej się podoba w filmach oraz który wybieracie. Może trafimy na wzajemny , który przypadł nam do gustu byłoby właściwie świetne. Możliwości aktualnie są ogromne nie jak kiedyś, że potrzeba było oczekiwać na historię czy ulubiony serial. Możemy zastopować jakimkolwiek momencie, oglądać na komputerach w którymkolwiek miejscu. Technologia po prostu jest piękna.